Nachádzate sa tu > Úvod / Kovovýroba a montáže / Plošiny

Plošiny

Systém mezaninového podlažia umožňuje vytvorenie dodatočného podlažného priestoru v existujúcich budovách. Úžasné vo svojej jednoduchosti, stojky a nosníky ľahko skladateľného systému môžu byť zkonštruované do podlaží s tými najvyššími nosnosťami. So štandardným zaťažením až do 1000 kg/m2 a rozsahom do 10 metrov je systém multifunkčným riešením takmer pre všetkých užívateľov.

Doplnené vysokokvalitným schodiskom, silným zábradlím a 3 rôznymi druhmi paletových brán podlažie systému môže byť ekonomickým riešením v porovnaní s betónovou konštrukciou. Mezaninové podlažie je taktiež demontovateľné a opätovne použiteľné.

Vlastnosti

  • Ekonomickejšie riešenie ako betón
  • Ľahko postaviteľné
  • Demontovateľné a opätovne použiteľné
  • Jednoduché na postavenie v existujúcich budovách
  • Svetlo priepustné (s podlažím z oceľových roštov)
  • Samonosné (žiadne dodatočné zaťaženie pre nosné piliere budovy)
  • Minimálny dodatočný tlak na základové podlažie

Zábradlie

Zamestnanci musia mať umožnenú prácu v bezpečnom prostredí. Dôležitým aspektom v tomto smere je pevné zábradlie zabezpečujúce akékoľvek vyvýšené podlažie, v súlade so zásadami bezpečnosti. Zábradlia mezaninových podlaží nielenže spĺňajú všetky tieto body, ale sú taktiež ergonomicky tvarované, bez ostrých bodov a hrán. Všetky rohy sú zaoblené, rúčka poskytuje pevné uchopenie a celé zábradlie je povrchovo upravené odolným práškovým náterom.

  • Zábradlie je pevne uchytené k podlažiu.
  • Zábradlie pozostáva zo spodnej soklovej časti a priečky vo výške kolena a držadla.
  • Zábradlie nemá žiadne nechránené otvory.

Schodisko

Schodisko je plne kompatibilné so zábradlím, má na oboch stranách držadlá vytvárajúce veľmi stabilnú komunikáciu. K dispozícii sú alternatívy podľa šírky, uhlov a typov schodníc.

Paletové brány

Preklápacia brána ponúka ráznu ochranu. Vďaka tomu, že sa automaticky zatvára pomocou ukrytého zastavovacieho systému, vždy je bezpečné uzavretá. Zdola vodič vysokozdvižného vozíka jemne potlačí paletu cez bránu. Keď sa paleta odstráni, brána sa za ňou automaticky zatvorí.

Paletová brána poskytuje najlepšiu ochranu. Či už je otvorená, alebo zatvorená, stále je bezpečná.

Výťah pre tovar

V kombinácii s paletovou bránou alebo namiesto nej, transport tovaru pomocou výťahu dokáže byť vysoko efektívny. Výťahy sú ohraničené bezpečnostnou stenou zo sieťoviny, je možné privolať ich z každého podlažia a majú rozličné bezpečnostné doplnky a možnosti. K dispozícii je výber výťahov podľa hmotnostnej triedy či veľkostí.