Nachádzate sa tu > Úvod / Regálové systémy / Konzolové regále

Konzolové regále

Konzolový regálový systém nemá predné stojky, ktoré by stáli v ceste vkladaniu a vyberaniu tovaru. Všetky úrovne sú k dispozícii pre vysokozdvižný vozík. Variabilita nášho konzolového systému z neho robí ideálnu voľbu pre všetky typy pracovného prostredia: od ručnej/remeselnej výroby až po veľkovýrobu a od obchodov s domácimi potrebami až po distribútorov maloobchodných sietí.

Systém je ideálny pre uskladňovanie zložitých a dlhých položiek ako napr. oceľové tyče, rúry, trubice, balíky reziva, nábytku alebo dokonca bielej techniky. Produkty sú skladované horizontálne na ramenách a manipuluje sa s nimi buď manuálne alebo s použitím vysokozdvižných vozíkov, či žeriavov. Konzolový systém je k dispozícii v jednostrannej či obojstrannej konfigurácii. bojstranný regál poskytuje maximum skladovej kapacity na jednom centrálnom stĺpe, zatiaľ čo jednostranný regál je navrhnutý tak, aby priliehal k stene.

Keďže sa jedná o modulárnu koncepciu, je možné na základe meniacich sa skladových požiadaviek pridať dodatočné ramená, stojky, či vzpruhy.

Všetky aspekty návrhu tohto produktu boli uskutočnené v súlade s odporúčaniami FEM 10.2.09 a EN 1993-1-1:2005, Návrh oceľových konštrukcií.